Ілон Маск та Марк Цукерберг посперечалися через штучний інтелект

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) не погодився зі словами засновника Tesla і SpaceX Ілона Маска (Elon Musk) про те, що штучний інтелект є найбільшим ризиком, що загрожуватиме людству у майбутньому.

Свою позицію він висловив під час трансляції у Facebook у неділю, передає Media Sapiens з посиланням на CNBC.

Один з користувачів мережі запитав Цукерберга: «Я дивився останнє інтерв’ю з Ілоном Маском, у якому він сказав, що його найбільшим побоюванням щодо майбутнього є штучний інтелект. Що ви думаєте про AI (artificial intelligence) й те, як він може вплинути на світ?»

Марк Цукерберг озвучив питання для усієї аудиторії і відповів: «Я не розумію людей, які є песимістами і намагаються роздувати сценарії кінця світу. Це справді негативний підхід і у певному сенсі це досить безвідповідально».

Очільник Facebook зазначив, що оптимістично налаштований щодо штучного інтелекту і вважає, що у найближчі п’ять-десять років  він значно покращить якість людського життя. Цукерберг також навів приклад того, як ця технологія вже допомагає діагностувати захворювання.

«Кожного разу, коли я чую про те, що штучний інтелект завдасть шкоди людству у майбутньому, я думаю: так, технології завжди можуть бути використані як для хорошого, так і для поганого. Потрібно бути обережним щодо того, що саме ти створюєш, як ти це створюєш, і як воно використовуватиметься», — наголосив генеральний директор Facebook.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав про те, що Ілон Маск попередив, що штучний інтелект несе загрозу для людства через створення фейків. На думку засновника Tesla і SpaceX, розвиток штучного інтелекту відбувається швидко і безконтрольно, тому уряду необхідно почати регулювати розробку цієї технології. «Роботи можуть почати війну, випускаючи фейкові новини та прес-релізи, підробляючи облікові записи електронної пошти та маніпулюючи інформацією. Перо сильніше меча», -зазначив він.

джерело: http://prportal.com.ua/Fakty/ilon-mask-ta-mark-cukerberg-posperechalisya-cherez-shtuchniy-intelekt

Комментарии