Які причини, чому малюк починає плакати?

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1. Малюк хоче їсти Голодний плач починається з призовного (чергуються періоди крику і пауз). Але якщо малюк не отримує їжі, плач стає сердитим, а потім переходить в захлинаючий крик. Цю причину легко усунути: дайте дитині грудь або суміш.

2. Недостатньо молока Малюк проявляє стурбованість до кінця годування, стукає ніжками, крутить голівкою, жадібно смокче грудь. Переконавшись, що в цій груді не залишилося молока, можна спробувати прикласти дитинку до другої.

3. Малюкові жарко або холодно Торкніться носика дитини (доторкатися до шкіри немовляти в таких випадках потрібно тильною стороною кисті, так як шкіра там чутлива). У разі перегрівання носик гарячий, шкіра малюка червона, пітна. Якщо малюку холодно — то ніс буде холодний і дитя може почати гикати. В таких ситуаціях, ясна річ, що потрібно або роздягнути малюка, зняти один шар одягу, або навпаки накрити теплим покривалом, якщо немовля змерзло.

4. Мокрі і брудні підгузники Зазвичай перед самим моментом сечовипускання ілідефекаціі дитина видає звук, схожий на писк або пхикання, а після самої дії, якщо мама не надає допомогу, такі звуки невдоволення можуть перейти в крик. Необхідно поміняти підгузник.

5. Прорізування зубів Вік малюка 4-6 місяців. Дитина вередує, плаче, постійно підтікає слина, малюк бере в рот кулачки, та інші речі. Може підвищитися температура, з’явитися рідкий стілець. Можна використовувати спеціальні кільця-прорізувачі з охолоджувальною рідиною. Якщо цей процес привів до підвищення температури і порушення стільця, за рекомендацією лікаря можна використовувати гель для ясен.

6. Запалення вуха (отит) Плач під час годування (ковтання провокує біль), пронизливий плач може виникати раптово. Слід негайно звернутися до лікаря. До приходу лікаря надіньте на дитину чепчик, притисніть його до себе хворим вушком. Без призначення лікаря ставити компрес і т.п. не рекомендується.

7. Здуття і біль в животі (коліки) Найчастіше виникають до 3 місяців. Малюк плаче, стукає ніжками і підтягує їх до живота, у нього порушується сон. Під час і після годування тримати дитину вертикально, щоб дати йому можливість відригнути повітря. Якщо малюка годують з пляшечки, переконайтеся, що він щільно захоплює соску, а діаметр отвору не надто великий.

Можливо, причиною плачу є яке-небудь захворювання. Якщо ви не можете впоратися з плачем протягом декількох годин, зверніться до лікаря. У будь-якому випадку зберігайте спокій, намагайтеся не дратуватися.

джерело: http://nashamama.com/dityna/31810yaki-prichini-chomu-malyuk-pochinae-plakati.html#

Комментарии