Активізувати роботу мозку і відновити енергію після роботи допоможе це просте заняття

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

На думку фахівців, достатньо трішки зайнятися фізичною активністю, щоб збадьоритися та поздутись наслідків втоми. Тому твердження, нібито фізичне навантаження погіршить стан втомленої людини є хибним. Дослідження свідчать про те, що звичайна зарядка або прогулянка може підвищити рівень енергії на 30%, а також на 65% знизити загальну втому.

Під час дослідження науковці запросили учасників, яких було поділено на три групи. Ті, хто входили до першої займалися на велотренажерах по 20 хвилин тричі на тиждень. Учасники другої групи займались звичайними вправами, а у третій групі не потрібно було займатися фізичними навантаженнями взагалі. Вцілому дослідження тривало 3 місяці. Науковці виявили, що учасники першої та другої групи, у порівнянні з третьою, мали на 20% вищий рівень енергії.

Результати спостережень довели, що для того, щоб побороти хронічну втому достатньо трохи зайнятися фізичними вправами, тому не полінуйтеся після важкого робочого дня прогулятися містом,пише Тільки Правда з посиланням на  maximum.fm.

джерело: http://dobryjlikar.com

 

Комментарии