Овочі, які оздоровлюють легені

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Помідори і яблука допомагають відновити легені курців. Корисні яблука та пімдори..

Вживаючи доступні продукти харчування, можна поліпшити стан легенів, включаючи і курців, констатували вчені з США. Представники науки вважають, що курцям для оздоровлення та відновлення легень потрібно частіше їсти помідори і яблука.

«Томати та яблука сприятливо впливають на стан легенів у людей з нікотиновою залежністю», — заявили фахівці. За словами дослідників, помідори і яблука містять речовини, які захищають оболонки легенів від пошкоджень і розвитку запалень. Якщо в легенях вже наявні ушкодження, то речовини в помідорах і яблуках сприяють їх прискореному відновленню цілісності тканин.

На користь цього свідчать дані експерименту за участю 600 курців. Вчені аналізували особливості їхнього раціону, куріння і стану здоров’я. Виявилося, що курці, регулярно вживали помідори і яблука, забезпечували свої легені надійним захистом від руйнування.

«У курців, які з’їдали невелике яблуко і кілька томатів щодня, стан легень буу кращимв порівнянні з іншими. Також вони вдихали більше повітря», — повідомили автори дослідження.

Вони відзначили, що ефективним для відновлення легенів у курців є вживання саме свіжих помідорів і яблук. Фреші такого результату не дають.

джерело: http://zdorovia.com.ua

 

Комментарии