IBM показала перший у світі квантовий персональний комп’ютер

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Він є поки не дуже компактним. Пристрій може знайти застосування в науковій або комерційній сферах.

IBM показала свій перший в світі квантовий персональний комп’ютер. Ця довгоочікувана подія сталася на виставці, яку приймає Лас-Вегас. Згідно з отриманою інформацією, цей апарат відносять до четвертого покоління. Місцем його розміщення став герметичний корпус, який має форму куба, грані якого досягають 2,75 метра. Матеріалом для виготовлення куба стало боросилікатне скло. Його товщина становить 1,27 сантиметра.

Така конструкція захистить комп’ютер від того, щоб на нього впливали небажані вібрації. Вони можуть викликати в роботі агрегату помилки. Також новинка володіє своєю системою охолодження і керуючими модулями.

Вперше в світі IBM змогла інтегрувати це для комп’ютера із загальним призначенням. Компанія розцінює те, що трапилося в якості знакового моменту.

Одночасно відзначається, що відбувалася демонстрація не повнорозмірного прототипу, а його зменшеної копії. У ній не було задньої панелі і захисного ковпака, за яким і знаходиться квантовий комп’ютер.

Передбачається, що його можливості, в порівнянні зі звичайними «персоналками», стануть набагато ефективнішими. У деяких галузях впровадження квантових комп’ютерів обіцяє стати просто проривним. Це стосується можливостей оптимізації з їх застосуванням військових і космічних систем.

джерело: http://vsviti.com.ua/news/92825

Комментарии