Продукти для красивої шкіри

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Для того, щоб шкіра завжди виглядала неперевершено, потрібно правильно харчуватися.

Пропонуємо список найкорисніших продуктів для шкіри.

Бурий рис. У ньому багато магнію, який бере безпосередню участь у виробництві нашим організмом енергії. Рис добре використовувати як гарнір до риби, птиці і нежирного м’яса, а також доповнювати овочами.

Шпинат. Для енергетичного обміну організму необхідне залізо. А один з кращих джерел заліза — зелене листя шпинату. Вживаючи їх, не забувайте збризкувати лимонним соком — так залізо буде засвоюватися краще.

Бобові — джерело складних вуглеводів, які підтримують оптимальний енергетичний рівень в організмі протягом дня. Крім того, цінні бобові і рослинним білком.

Жирна риба. Щоб в клітинах шкіри було достатньо енергії, потрібно, щоб в організм надходила необхідна кількість незамінних жирних кислот типу омега-3. Жирні сорти риби в якості джерела цих речовин — кращий вибір.

Банани. У їх складі багато фруктози і глюкози, які насичують організм енергією, а також клітковини — вона допомагає оптимально витрачати енергію вуглеводів. Якщо з’їсти банан вранці на додаток до каші, енергії вистачить до обіду.

Мед — чудовий засіб від втоми. Десертна ложка меду бадьорить не гірше цілої банки енергетика. Ну і для клітин шкіри медове частування — справжній еліксир молодості.

Яблука багаті на пектин — харчовими волокнами, які допомагають організму поступово засвоювати енергію впродовж дня і виводять шлаки. Яблуко з скибочкою солоного сиру — найкращий перекус.

джерело: http://zdorovia.com.ua

Комментарии