Близько 500 тисяч дітей на сході України потребують гуманітарної допомоги

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Близько 500 тисяч дітей на сході України потребують невідкладного захисту та гуманітарної допомоги, у тому числі доступу до чистої питної води, безпечного середовища для навчання, якісної охорони здоров’я та психосоціальної підтримки.

Як передає Тільки Правда з посиланням на  Depo.Донбас, згідно зі звітом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), регулярні обстріли критично важливої інфраструктури водопостачання, електропостачання та опалення обмежують доступ до питної води для 3,2 мільйона людей у Донецькій та Луганській областях.

У 2018 році спостерігачі зафіксували 89 атак та обстрілів на об’єкти водопостачання, які призвели до травмувань дев’ятьох працівників. У той час, як у 2016 та 2017 роках не було зафіксовано таких випадків, у минулому році задокументували значний ріст інцидентів, які вплинули на працівників та водну інфраструктуру.

В ЮНІСЕФ зазначили, що діти не мають умов для безпечного навчання – тільки за період з січня до грудня 2018 року від обстрілів постраждали 16 навчальних закладів, а ще 50 закладів були тимчасово закриті, обмежуючи доступ дітей на отримання освіти.

ЮНІСЕФ потребує 21,1 мільйона доларів для забезпечення потреб уражених конфліктом сімей і дітей, що проживають у межах 20 кілометрів з обох сторін лінії розмежування.

Взагалом, необхідно 3,9 мільярда доларів для невідкладної допомоги 41 млн дітей у світі.

джерело: http://newformat.info

Комментарии