Китай почав серійне виробництво безпілотного літака вантажопідйомністю 1,5 тонни

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Літак на повній зарядці може пролетіти 2200 км на швидкості 313 км/год.

Китайська авіабудівна компанія Star UAV System почала серійне виробництво безпілотного транспортного літака AT200, здатного перевозити вантажі масою до 1,5 т. Про це пише видання Jane’s International Defence Review.

Наземні, а потім і льотні випробування AT200 проводилися з 2017 по 2018 роки. Потім безпілотник був відправлений на коротке допрацювання, а тепер інженери приступили до серійного виробництва літака.

AT200 має злітну масу 3,4 тонни і здатний розвивати швидкість до 313 км/год. Апарат може пролетіти до 2200 км на висоті до 6,1 км.

Серед інших особливостей безпілотника – для зльоту йому потрібно смуга довжиною 200 м. Апарат став першим в світі серійним безпілотним літаком з вантажопідйомністю понад 1 т, відзначає видання.

За технічними характеристиками апарат представляє собою фактично безпілотний варіант 9-місного турбогвинтового одномоторного літака P-750 XSTOL, який серійно виробляється новозеландською компанією Pacific Aerospace.

Замовником створення БЛА АТ200 виступила в жовтні 2017 року друга за величиною китайська компанія з доставок SF Express, яка видала Star UAV System контракт на поставку трьох апаратів пілотної партії. У 2019 році SF Express тестуватиме їх для оцінки використання цих безпілотників у службі доставки вантажів.

Представник Star UAV System також заявив, що його компанія має контракт з неназваним замовником на поставку 50 одиниць АТ200 до 2022 року.

Тим часом в мережу потрапило відео, як безпілотне літаюче таксі компанії Boeing здійснює перший політ.

Також Boeing готується запустити автономний літак на сонячних батареях Odysseus.

 

джерело: https://mind.ua

Комментарии