Nissan Leaf б’є рекорди продажів електромобілів у Європі

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Нова модель електромобіля Nissan Leaf e+ б’є рекорди за кількістю попередніх замовлень в європейських країнах. На кількість продажів вплинула нагорода автомобіля у номінації «найекономніший електрокар».

Місяць назад відбулася презентація нової моделі Nissan Leaf на автовиставці CES у Лас-Вегасі. За цей час було зроблено понад 3 тисячі передзамовлень.

За інформацією дослідників американської компанії Kelley Blue Book, покупка і п’ять років експлуатації електромобіля Nissan Leaf обійдуться його власникові орієнтовно у $38 тисяч.

Майже половину передзамовлень зробили жителі Норвегії, які вже влітку 2019 року зможуть отримати свої новенькі автівки.

Новий Nissan LEAF e+ 3.ZERO Limited Edition має вихідну потужність 160 кВт (217 к. с.) і очікуваний діапазон запасу ходу до 385 км на одній зарядці. Батарея має гарантію вісім років або 160 000 км.

До комплектації електромобіля входять автопілот ProPILOT, оновлений мультимедійний комплекс з восьмидюймовим дисплеєм, навігацією «від порога до порога» і поліпшеним додатком NissanConnect EV.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року ввезення електрокарів в Україну звільнили від сплати ПДВ та акцизного збору до 2022 року.

Раніше повідомлялося, що Nissan Leaf залишається найпопулярнішим електромобілем на українському ринку. За січень було зареєстровано 441 електромобіль цієї моделі.

джерело: https://today.ua

Комментарии