У КИЄВІ ТЕСТУЮТЬ БЕЗПЕЧНІШИЙ СПОСІБ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ: ЩО ВІДОМО ПРО НОВИЙ МЕТОД

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Водою за новою технологією очищення третина киян уже користуватиметься наприкінці літа.

Пити воду з-під крана зможе третина киян уже наприкінці літа. «Київводоканал» вирішив відмовитися від традиційного методу знезараження води рідким хлором. Натомість очищуватиме її більш безпечним для здоров’я людини аналогом – діоксидом хлору.
https://

 

«Запах був завжди і постійно. Цю воду неможливо не те що пити, на ній готувати не можна, я навіть боюсь нею вмиватися. Краще ходити брудним, ніж облізлим», – обурюється киянин Богдан Соколюк.

Богдан Соколюк – мешканець Святошинського району – воду з-під крана не вживає вже понад сім років. Відмовився через неприємний запах та колір. Користується лише бутильованою.

«Набираю просто в бутлі. Раніше купував у магазині бутлі, і набирав їх. Там є точечка, якби, з живою водою. Хочу чисту воду пити», – пояснює чоловік.

Нарікає на якість води і мешканка Деснянського району. Жінка так само, як і більшість, воду додому змушена купувати.

«В мене маленька дитина, рік і три місяці, тому ми купуємо водичку в бутлях п’ятилітрових, кип’ятимо, на ній готуємо їжу. Я не можу сказати, що я відчуваю запах хлору, ні. Але вода каламутна. Я не знаю, це ознака чого, але вона сірого кольору», – пояснює киянка.

Воду у столиці і досі очищують за допомогою рідкого хлору. Так робили ще за радянських часів. Утім, серед недоліків такого методу – специфічний запах та присмак. Позбутися їх за допомогою іншої рідини – діоксиду хлору – нещодавно спробували в «Київводоканалі». Там переконані – відсоток цієї речовини у воді після очищення удвічі менший, аніж звичайного хлору.

«До 1.2 міліграмів на дециметри кубічні, це залишковий вміст залишкового хлору у воді. Вміст діоксиду хлору – це на рівні 1 міліграма на літр», – коментує Оксана Мудрук, начальниця лабораторії Деснянської водопровідної станції.

«Активною речовиною, найімовірніше, у діоксиді хлору є не сам хлор, а кисень. Тому і сама реакція, і взаємодія з забруднювачами, і ефективність дії в діоксиді хлору вища і краща. Наші споруди стануть чистішими, це буде теж великий плюс, і мешканці не скаржитимуться на жовту воду», – запевняє Володимир Костюк, головний інженер «Київводоканалу».

Та чи стане після діоксидного знезараження вода прозорою, в Держпродспоживслужбі поки що сумніваються. Кажуть: новий реагент ще не дослідили. Натомість такий метод уже давно успішно використовують у Європі.

«Багато європейських країн. Використовують ще з 1944-го в Америці, з 58 року – в Німеччині. Найперше, вивчатимемо його вплив і дію на здоров’я людини. Якщо він безпечний, він буде дозволений до використання, як дезінфектант питної води і безпосередньо не впливатиме на стан здоров‘я людини», – каже Дмитро Бериченко, заступник начальника управління Держпродспоживслужби України.

90% води у столиці постачає компанія «Київводоканал». На одній з її станцій у Дніпровському районі вже зводять цехи, де вироблятимуть діоксид хлору та зберігатимуть реагенти. Рідиною за новою технологією очищення третина киян уже користуватиметься наприкінці літа.

 

джерело:https://www.5.ua

Комментарии