Чи потрібно їсти щодня перші страви: відповідь дієтолога

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Часто від старшого покоління можна почути поради про харчування, мовляв, потрібно їсти якомога більше супів та борщів. Та все це йде з минулого, коли їсти не було нічого.

Дієтолог Катерина Павлова зазначила, що інформацію про корисність перших страв передавали з покоління в покоління.

Насправді ж супи, борщі – не обов’язковий елемент здорового харчування. Раніше супи були в пошані. Якщо вдавалося знайти якусь кістку і щось з неї виварити, це був уже бенкет.

Але, за словами експерта, ми живемо в часи надмірного споживання, а не нестачі його.

Якщо ж любите їсте перші страви – то не варто від них відмовлятися. Якщо ж не любите – не варто себе змушувати. Найкраще готувати чи їсти овочеві супи. У такому відварі дуже багато вітамінів і мікроелементів. Готуйте легкий суп, без засмажки.

“ М’ясний бульйон — сумнівна користь. Багато екстрактивних речовин містяться у відварі, тобто все найшкідливіше з м’яса – у відвар. Якщо ще й магазинне м’ясо – то там можуть бути антибіотики. М’ясні супи готуйте на другому бульйоні й лише з домашнього м’яса. Для цього варто відварити м’ясо 30 хвилин, воду злити і все варити разом з овочами ”.

Дієтолог не радить їсти перші страви гарячими. Окріп обпікає стравохід, на постійній основі така травматизація призводить до ризику раку стравоходу. У народів, які звикли пити гарячий чай, у багато разів частіше зустрічається рак стравоходу.

Не варто замовляти супи у ресторанах та кафе, якщо ви не впевнені у їх якості.

Альтернативою м’ясним супам є рибна юшка з хорошої риби.

джерело: https://24tv.ua

Комментарии