Буряковий сік підвищує витривалість спортсменів під час тренувань

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Вживання спортсменами бурякового соку позитивно впливає на їх витривалість під час тренувань. На думку вчених, вся справа в неорганічному нітраті, здатному покращувати результати занять атлетів.

Наукові співробітники з Університету Ексетера провели дослідження, запросивши вісьмох чоловіків, які захоплюються фізкультурою. Вони випивали 0,5 літра бурякового соку протягом шести днів, а частина людей споживала напій з чорної смородини. По закінченню десяти днів перерви атлети знову почали пити відвар з ягід і овочів. Зрештою у першої групи добровольців вміст нітратів у крові знизився у два рази, систолічний кров’яний тиск впав на 6 мм рт, а кількість споживаного кисню в ході тренувань зменшилася на 19%.

Фахівці вважають, що сік з буряка добре впливає на скорочення м’язів при виконанні фізичних вправ, а оксид азоту виробляє енергію. Інший експеримент продемонстрував, що велосипедисти, які випивали цей же напій, змогли поліпшити показники на 2,4%, проїхавши 4-кілометрова відстань. Вчені говорять, що їх наукова робота свідчить про величезну користь бурякового соку, який надає позитивний вплив на витривалість атлетів.

джерело: https://cikavosti.com

Комментарии