Першу в Європі роботизовану кав’ярню відкрили у Дніпрі

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

У Дніпрі ТМ «ФРАНС.УА» запустила першу в Україні та Європі роботизовану кав’ярню R/CAFЕ.

Про це повідомляється на сторінці торгової марки у Facebook.

«ТМ «ФРАНС.УА» запустила першу в Україні та Європі роботизовану кав’ярню R/CAFЕ! Тільки уявіть: робот повністю повторює рухи бариста та готує неповторно смачну каву. Днiпряни першими спробували каву вiд робота», — йдеться у повідомленні.

Як зазначив в інтерв’ю  target=»_blank» rel=»nofollow noopener»>9-телеканалу власник роботизованої кав’ярні і засновник відомої мережі пекарень Олександр Федець, робот-бариста не хворіє, може працювати цілодобово, у нього немає мовного бар’єру. За його словами, планується відкриття таких кав’ярень по всій Україні. Сьогодні ведуться перемовини з Німеччиною, Францією та іншими країнами, адже цей проект створено як франджазинговий для продажу франшизи. Загалом у Дніпрі планується встановити три екземпляри робота-бариста.

Пригощають дніпрян кавою та чаем поки що безкоштовно.

Єдине, чого бракує, так це те, що машина не може підтримати дружню розмову.

Як стало відомо, розробляли роботизовану клешню, що замінює баристу, фахівці України, Білорусі, Кореї та Німеччини. Від проектування до втілення минуло шість місяців. У середньому кав’ярня готує триста порцій на день. Крім того, бариста-робот може приготувати як каву, так і дай, додати молоко або солодкі сиропи. На приготування однієї порції витрачає від 1 до 1,5 хвилини.

джерело: https://www.ukrinform.ua

Комментарии