Які повинні бути покриття на лінзах для окулярів

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Ми використовуємо наші окуляри кожен день. Тому, обираючи оптику варто замислюватися не лише про оптичні характеристики, але й про міцність матеріалу.

У наші дні більшість людей купують пластикові лінзи, але з самого початку пластик не такий твердий, довговічний або стійкий до подряпин, як мінеральна лінза для окулярів. Тому спеціалісти рекомендують тверде покриття, щоб продовжити термін служби лінз та зробити поверхню менш чутливою до механічних навантажень, які можуть привести до подряпин і, отже, до погіршення зору.

Також важливе антиблікове покриття, яке необхідне не тільки для поліпшення зовнішнього вигляду, але і для мінімізації віддзеркалень, тобто світла, яке відбивається від лінзи для окулярів, наприклад, під час руху вночі.

Крім того, хороша лінза для окулярів не повинна легко притягувати бруд, пил, пух та має без проблем очищатися. Для цього необхідне грязевідштовхуюче покриття – антистатичне.

Аби лінзу було легко помити, поверхня повинна мати водовідштовхуюче покриття.

Тому, купуючи окуляри, не варто економити на покриттях, адже від них залежить комфорт та довговічність оптики. Також важливо пам’ятати, що які б якісні окуляри ви не обрали, щоденна експлуатація відіграє чималу роль. Не варто знімати окуляри однією руко, носити на голові, витирати лінзи будь-чим, а лише спеціальною серветкою з мікрофібри. Ці правила повинен знати кожен носій окулярів, аби носити оптику  тривалий час без дискомфорту для очей.

джерело: https://opticlub.org

 

 

Комментарии