Імпорт скрапленого газу із США до Євросоюзу зріс на 272 відсотки

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Євросоюз за останні дев’ять місяців збільшив імпорт скрапленого природного газу із США на 272 відсотки, отримавши за цей період з-за океану 10,4 мільярда кубометрів газу.

Імпорт американського скрапленого природного газу (СПГ) до Європейського Союзу істотно зріс за останні дев’ять місяців. У четвер, 2 травня, у Європейській Комісії повідомили про зростання імпорту на 272 відсотки з липня 2018 року у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, пише агенція dpa.

Загалом за дев’ять місяців Євросоюз отримав 10,4 мільярда кубометрів скрапленого газу із США. Нагадаємо, що в липні 2018 року американський президент Дональд Трамп і голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер досягли одразу декількох домовленостей, серед яких була й обіцянка Європейського Союзу збільшити імпорт американського скрапленого газу. Згадані домовленості сторони уклали з метою вирішення торговельного конфлікту між ЄС та США.

Утім, частка американського блакитного палива на європейському ринку відносно невелика. Щороку Європейський Союз споживає понад 400 мільярдів кубометрів газу, і скраплений газ із США складає лише 13,4 відсотка від цього обсягу.

джерело: https://www.dw.com

Комментарии