Очевидне-неймовірне. Google дозволить користувачам автоматично видаляти інформацію про себе

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

У найближчі тижні Google планує розгорнути зміну налаштувань додатків, яка дозволить користувачам автоматично видаляти дані про їх місцезнаходження.

Оновлення торкнеться додатків, які безперервно записують дані про користувача, наприклад — служби визначення місцезнаходження або Карт Google, повідомляє Venture Beat .

Поки оновлення стосується тільки історії місцезнаходжень, а також активності в мережі і додатках. Це, наприклад, перегляди сторінок в Chrome, запити в Google Картах і програми, якими ви користуєтеся на Android.

Для користувачів буде доступно автоматичне видалення подібної історії через три або вісімнадцять місяців. Також можна вибрати постійне зберігання до того моменту, як користувач не вирішить вручну видалити історію своїх переміщень і діяльності.

«Дані можуть зробити продукти Google кориснішими для вас, але ми почули ваші відгуки про те, що нам потрібно надати більш прості способи управління ними або їх видалення. Ви завжди повинні мати можливість керувати своїми даними таким чином, який найкраще працює», — написали менеджери по продуктам Google Марло МакГріфф і Девід Монсі в своєму блозі.

Покращення впроваджуються приблизно через рік після того, як Google оновив Security Checkup з «персоналізованою інструкцією», адаптованою для окремих облікових записів, і запустив інтелектуальний захист від фішингу в Chrome.

джерело: https://techno.nv.ua

Комментарии