Сонцезахисні окуляри можуть бути небезпечними для здоров’я?

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Вам не потрібно боятися сонця. Багато проблем зі здоров’ям виникають через сильний брак сонячного світла, про який вам обов’язково потрібно знати.

Доказано, що брак сонячного світла може призвести до остеопорозу, раку та депресії.

Важливі причини, через які носіння сонцезахисних окулярів може бути небезпечно для здоров’я

  • Людині потрібне природне сонячне світло, щоб допомогти регулювати гормони. Наші предки не носили сонцезахисні окуляри, адже їм не потрібно було блокувати природне світло від їхніх очей. Звичайно, вони уникали жаркого сонця. Сонце забезпечує спектр світла, який підсилює та підтримує численні процеси в вашому мозку. Сонячне світло, яке досягає очей, стимулює гіпоталамус у мозку, який пов’язаний з пінеальною залозою, яка відповідає за регулювання вашого циклу сну через секрецію мелатоніну (хорошого гормону сну). Природний контраст світла протягом дня та ночі допомагає забезпечити здорову гормональну секрецію та здоровий сон. Сонцезахисні окуляри гальмують цей процес.
  • Очі менше адаптуються до світла і темряви. Якщо ваші очі постійно не піддаються впливу різних ультрафіолетових променів, здатність адаптуватися до світла погіршиться, а також й зір.
  • Втома очей. Оскільки очі призначені для взаємодії з сонячним світлом, носіння сонцезахисних окулярів протягом тривалого часу може стати серйозним стресом. Сенсорний орган змушений працювати та сприймати дані через неприродний «відтінок».
  • Сонцезахисні окуляри з неналежним захистом від ультрафіолетових променів можуть принести набагато гірші наслідки для здоров’я очей, ніж відсутність оптики. При яскравому сонячному світлі очі, природно, будуть намагатися захистити себе від потрапляння занадто великої кількості ультрафіолету, зменшуючи розмір зіниць. Але коли ви штучно створюєте темряву на очах зі стандартними сонцезахисними окулярами, ваші зіниці відкриваються ширше і пропускають ще більше потенційно шкідливого ультрафіолетового світла.

Тому намагайтеся не носити сонцезахисні окуляри тільки заради моди. Якщо ви збираєтеся одягати їх для тимчасового захисту очей, переконайтеся, що вони дійсно відповідають стандартам.

джерело: https://opticlub.org

Комментарии