ВМІСТИ ЖИТТЯ У ВАЛІЗУ: У ЛЬВОВІ З’ЯВИЛАСЯ КВЕСТ-КІМНАТА, ДЕ КОЖЕН МОЖЕ ВІДЧУТИ СЕБЕ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕМ

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Організатори кажуть, головне завдання проєкту, щоб кожен відчував, як це – бути переселенцем, ставився до потреб та проблем цих людей із розумінням.

У Львові стартував проєкт, в якому кожен учасник може відчути себе вимушеним переселенцем. Організатори квесту хочуть, щоб люди змогли відчути, як то – проти власної волі покинути свій дім та поїхати в нікуди.

Валізу, паспорт, гаманець, а ще плед, теплі речі, ключі від дачного будинку та щось на згадку. Усе це має поміститися в одну валізу. На збір — 5 хвилин. У ролі переселенців — Ольга та Діана.

https://

«Ми в мирному житті дуже часто забуваємо, що поруч є люди, які пережили цей досвід. І тут ми занурилися у цей невеликий проміжок часу і це дуже жахає бо збирати поспіхом речі не знаючи чи ти сюди ще повернешся, вирішуєш що взяти …. Я тепер розумію скільки болю і переживань в цих людях», – ділиться враженнями Діана Іщенко.

У сусідній кімнаті – віртуальна реальність. Одягнувши спеціальні окуляри умовний переселенець, який щойно спакував валізу, вирушає в дорогу.

Відео, яке транслюється в цих окулярах – реальне. Це контрольно-пропускний пункт у Станиці Луганській і сотні людей із речами в черзі. Потім – київський вокзал та черга у соцзахисті за довідкою переселенця.

Організатори кажуть, головне завдання проєкту, щоб кожен відчував, як це – бути переселенцем, ставився до потреб та проблем цих людей із розумінням.

«Це порозуміння між людьми з великих міст Київ, Львів, Одеса, які ніколи не переживали такої метушні, такого збору покидання власного дому не на місяць не на рік, а наприклад уже на 5 років і щоб відчути оце і зрозуміти, що ці люди переживали створена ця квест кімната і це відео», – пояснює модератор проєкту.

Для іноземців – список потрібних речей і субтитри на відео – англійською. У Львові проєкт працюватиме до кінця червня, потім – переїде до Одеси.

джерело: https://www.5.ua

Комментарии